Ana Sayfa Hoş geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.
Kısa Bir Süre İçin: 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde, Tüm Türkiye Kargo Bedava!
Ürün Grupları
Fırsat Ürünleri
Üye Girişi
E-posta
Şifre

Bellek.Evi.com.tr hakkında

Bellek ihtiyacı; günümüz teknoloji dünyasının önemli ve vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir. Keyifli anlarımızı ölümsüzleştirmek, iş hayatına yönelik çalışmalarımızı kaydetmek, sevdiğimiz sanatçıların albümlerini, filmleri, dizileri arşivlemek, kişisel verilerimizi depolamak, kurumsal verileri güvenli bir şekilde saklamak, bilgisayarlarımızı ve mobil cihazlarımızı daha performanslı şekilde kullanmak bellek ihtiyacının temelini oluşturan unsurlardan sadece bir kaçıdır.

Dijitalleşen dünyamızda, gün geçtikçe artan bellek ihtiyacına "gerçek" anlamda çözüm üreterek, "gerçek" müşteri memnuniyetini sağlamak üzere yola çıktık.

Ve bu yolculuğun sonunda, yılların getirmiş olduğu sektörel deneyim eşliğinde, sadece "bellek ürünleri" odaklı alışveriş sitemizi hayata geçirdik.

Bellek Evi'nin temel dayanak noktası, farklı kategorilerdeki ürünlerin arasında boğulmadan alışveriş yapabileceğiniz, sadece bellek ürünlerini içeren ve bu amaca hizmet eden, işlevselliğin ön planda olduğu bir oluşumu sizlerin beğenisine sunmaktır.

En büyük amacımız, ihtiyacınız olan ürün/ürünleri en uygun fiyatlı ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Bu bağlamda, stoğumuzda halihazırda mevcut olmayan veya tedarik edilme imkanı bulunmayan ürünleri sitemizde sergilememekteyiz.

Felsefemiz: "Gerçek Stok, Gerçek Memnuniyet"

Her türlü öneri ve düşüncenizi bellek@evi.com.tr e-posta adresi üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Bellek.Evi.com.tr bir MEYİ Isıtma Elektrik, Elektronik, Enerji Ltd. Şti. ve İNAJANS iletişim Hiz. Ltd. Şti. kuruluşu olup, EVİ tescilli bir e-ticaret markasıdır.

Yeni Üye Üye Girişi Hakkımızda Müşteri Hizmetleri Sıkça Sorulanlar
Etilki® E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.